Diamond Dragon Online - Rival

Diamond Dragon demo
User Rating: 5/5 (2 votes)

Features

Poskytovatel Rival
Category Free Slots Online
Uvolnění 16.12.2016
RTP 94.8%
Odchylka MED-HIGH
Max Win 1500
Min bet (Max bet) $, €, £ 0.01( 0.25 )
Dispozice 5-3
Druh hry Video Slots
Platební linky 50
Funkce
FreeSpins, Scatter symbols, Wild
Téma N/A
Přístroje
Desktop
Technologie Flash
Poslední aktualizace 26.10.2021

TOP-3 kasina na hraní Diamond Dragon automatu

🏆#1 OF TOP ONLINE CASINOS

Get $50 Free Chip

Promo code:

SUPERCHIP

5.0

2

Get $50 Free

Promo code:

POTION50

4.9

3

Get $73 Free Chip

Promo code:

ANALYZER73

4.8

Diamond Dragon galerie

Diamond Dragon Slot Review

Všeobecně o tomto Slote

Jste nadšeni vším mýtickým a souvisejícím s fantasy. Pak se připravte na to, že vám ponožky sfoukne podmanivá výherní hraDiamond Dragon od softwarových legend Rival Powered. Tato hra se soustředí na impozantního draka, který střeží obrovský poklad. Ale bohužel je v ohrožení, protože po jeho silách a bohatství touží Severní princ, Zlatý král, Šifty baron a Pouštní královna. Zažijte dobrodružství svého života při stahování, okamžitém hraní a v mobilním kasinu. A ať už hrajete pro zábavu nebo pro opravdové lidi, pouhé hraní této senzační hry se vyplatí.

Na své cestě za výhrou jackpotu 1 500 mincí si dejte pozor, abyste nevkročili do roztavené lávy protékající tam, kde se obě hory setkávají.

Mezi vynikající a velmi dobře navržené ikony patří čtyři zlí činitelé, stejně jako drak, magické lahvičky, diamanty, stříbrná sekera a také zlatá.

Jak hrát tento slot

 • Vstupte do Dragon Diamond slot akce a umístěte sázku kliknutím na `+`, čímž zvýšíte sázku z 0,01 na 0,25 nebo ji snížíte a kliknete na `-`. Sázení také závisí na stavu vašeho hráče.

 • Průběžným kliknutím na `Vybrat řádky` vyberete 50 nejlepších dostupných výherních linií.

 • Kliknutím na `Vybrat mince` lze hrát až 10 mincí.

 • Chcete -li točit s horní hranicí sázky, výherních linií a mincí, klikněte na `Sázet max`.

 • `Roztočení` promění tyto kotouče na epická vítězství.

Symboly a soundtrack

Automaty Dragon Diamond jsou také expandující divočina a nahradí každý symbol, kromě scatteru, aby dokončil výhru. V normálním kole letí pouze na cívky 1 a 2 a během volných otočení letí na cívky 1, 2 a 3 a přichází s multiplikátorem až 2X, zatímco v super kole přistává na válcích 1, 2, 3 a 4 a přichází s multiplikátorem až 3X.

Bonusové možnosti (hra zdarma / free spiny / atd.)

Hraj Dragon Diamond a získej - Zlatá sekera spustí otočení zdarma, když na obrazovce přistanou 3 nebo více. Pokud vyhrajete 5 pozemků, vyhrajete 50 otočení zdarma, zatímco 4 přistání vyhraje 20 otočení zdarma a 3 přistání vyhraje 10 otočení zdarma. Stříbrná sekera je ikona super kola, která aktivuje super kolo, kde lze vyhrát až 10 coinů. Při přistání 3 a více se spustí superkolo diamantového draka. Když 3 diamanty přistanou na válcích 1, 3 nebo 5, vyberete si diamant a vyhrajete až 10 mincí navíc.

Plusy a mínusy tohoto slotu

Diamond Dragon automat má nekolik výhod: 

 • Bonusová hra: Otáčení zdarma
 • Jackpot: 600 mincí
 • Slot má také : Mobile - Tablet - Desktop
 • Téma: ytologie
 • Sloty mají více měn: Ano
 • RTP: 94,80%

Nevýhody

 • Patří k hazardním hrám

Kde hrať

Toto není průměrný slot s motivem draka, ne podle způsobu, jakým byl vytvořen. Po spuštění hry jsem se dostal na místo, které není z tohoto světa - což bylo ještě lepší díky magickým vítězstvím, která přinesly všechny ty multiplikátory a roztočení zdarma. Také miluji úžasnou grafiku a plynulé hraní, kterým je Rival Powered proslulý. Tento slot byl odborně přizpůsoben pro mobilní hraní. Pokud máte rádi tento neobvyklý slot, je možné Dragon Diamond hrát zdarma nebo za peníze v online kasinech. Hraj zadarmo demo verziu i v telefónu. Výber je na vás.