Battleship Direct Hit Online - Red7 Mobile

vote
Battleship Direct Hit demo

Battleship Direct Hit galerie

Battleship Direct Hit podrobnosti

Poskytovatel Red7 Mobile
Uvolnění 12.12.2018
RTP 95.9%
Odchylka N/A
Max Win 250000
Min bet (Max bet) $, €, £ 0.1( 100 )
Dispozice 6-7
Druh hry Video Slots
Platební linky 117649
Funkce
FreeSpins, Multiway (+1024), Avalanche / Cascading wins, Substitution Symbols
Téma War, Military theme
Přístroje
Technologie JS, HTML5
Poslední aktualizace 09.07.2021

Battleship Direct Hit kontrola slotu

Všeobecně o tomto Slote

Vraťte se v čase a zahrajte si oblíbenou hru Battleship na tomto automatu vytvořeném z Red 7 a WMS. Při kontrole přímého zásahu bitevní lodi! online automat, ukážeme vám, jak obě dceřiné společnosti SG Digital spojily svou tvůrčí sílu a vytvořily ohromující hru se šesti válci a až 117 648 způsoby, jak vyhrát.

Battleship Direct Hitautomaty vidí vás, jak ničíte lodě, abyste vyhráli zatočení zdarma nebo jeden ze čtyř pevných jackpotů v rozmezí od 20 do 2 500násobku sázky. Rovněž zažijete více vzrušení na válcích, které zajišťují kaskádové výhry a funkce náhodné palby z děla.

Jak hrát tento slot

Battleship Direct Hit slot je video automat se šesti válci a proměnlivým počtem způsobů, jak vyhrát. Při každém otočení hra náhodně shodí tři až sedm symbolů na každý kotouč, takže získáte minimálně 729 způsobů, jak vyhrát, a maximálně 117 649 způsobů.

Automat displej v horní části okna hry udává počet způsobů, jak vyhrát za aktuální roztočení. Slot obsahuje kaskádové výhry, divoké střídání ve volných zatočeních, náhodný modifikátor navijáku palby věže, kolo s bezplatnými otočeními až s 50 roztočeními zdarma a čtyři pevné jackpoty, které lze vyhrát pouze během bezplatných otočení.

Hrací RTP této hry se středními odchylkami je stanoveno na 96,22%. Maximální výhra jackpotu je 2 500násobek sázky a celkově může být v kole roztočení zdarma více než 5 000krát. Poskytovatel hry omezil výhru z jednoho herního kola na 250 000 coinů.

Do bitvy můžete vstoupit s velikostmi sázek od 0,10 do 100 coinů. Můžete také aktivovat automatické přehrávání a provádět postupně 10, 50, 100 nebo 200 zatočení s řadou možností, kdy by se běh měl zastavit. Hra je ve formátu HTML5, což znamená, že slot ji můžete zahrát na ploše nebo na cestách z jakéhokoli mobilního zařízení.

Symboly a soundtrack

Hra Hasbro Battleships má nadčasovou přitažlivost a WMS / Red 7 odvedla skvělou práci, když ji proměnila ve video automat. Akce se odehrává na mostě lodi s bzučícími radary, tlačítky a páčkami kolem navijáků, stejně jako některými průměrně vypadajícími děly.

Samotné navijáky jsou standardním tarifem Megaways ™ - to znamená šest válců, z nichž každý zobrazuje po každém otočení dvě až sedm řad symbolů, a vytváří tak 729 až 117 649 způsobů, jak vyhrát. Symboly nízké hodnoty jsou karty od 10 do esa, zatímco prémiové symboly jsou čtyři barevné medaile a bitevní loď, která vyplácí 4x za šest na výherní linii.

Dávejte si také pozor na bitevní loď Wild (nahrazuje všechny ostatní symboly za účelem vytváření výherních linií) a rozptyly raket, které jsou nutné ke spuštění kola roztočení zdarma.

Bonusové možnosti (hra zdarma / free spiny / atd.)

CASCADING VÍTĚZ

Toto je klasická funkce Megaways ™. Po každém otočení, kde je vytvořena výherní řada, jsou symboly tvořící linii odpáleny bitevními loděmi, aby byly nahrazeny více symboly. Pokud je vytvořeno více výherních linií, vyhodí se i tyto symboly. Tento proces pokračuje, dokud se nevytvoří žádné další výherní řady.

VEŘEJNÝ POŽÁR

Toto je základní transformační znakový znak vzhledem k oblékání bitevních lodí! V náhodných časech během základní hry mohou zbraně na obou stranách válců zahájit palbu a přitom zasáhnout symboly nízké hodnoty. To způsobí, že budou nahrazeny prémiovými symboly, které mohou vytvářet výherní řady.

ZATOČENÍ ZDARMA

Během hry sledujte obrazovku nad kotouči, na které se zobrazí jedna nebo více bitevních lodí zobrazujících hodnotu, která souvisí s řadou zatočení zdarma. Chcete -li vstoupit do zatočení zdarma, musíte zničit jednu z těchto lodí. K tomu dochází, když na kotoučích přistanou symboly náhodných raket a vystřelí na výše uvedené lodě.

Tímto způsobem můžete vydělat 5 až 50 zatočení zdarma.

Plusy a mínusy tohoto slotu

Hra má nekolik výhod: 

  • Tato kasinová hra může zaplatit velký bonus
  • Cheap slot s minimální sázkou pouze 0,10 €/$. Ideální pro hráče, kteří by chtěli hrát s minimálním rizikem
  • Mobilní verze

Nevýhody

  • Patří k hazardním hrám

Kde hrať

Můžete hrát Battleship Direct Hit Megaway využívající jakýkoli tablet, smartphone nebo osobní počítač. Hra běží na HTML5, což znamená, že se načte přímo ve vašem webovém prohlížeči a není třeba stahovat žádný software. Můžete hrát Battleship Direct Hit Megaways automat zdarma. Bitevní loď přímý zásah! Slot Megaways je k dispozici ke hře za peníze, bez vkladu nebo zdarma - rozhodnutí je na vás. Battleship Direct Hit není třeba stahovat! Megaways slot, protože je to hra HTML5, která běží přímo ve vašem webovém prohlížeči.

TOP-3 kasina na hraní Battleship Direct Hit automatu

2

350% Welcome Bonus
Up To 2500$

Získejte bonus Platí T & C

Založeno
2016

Jurisdikce
Kahnawake

Hry
202

Metody vkladu

1

225% + 50
Free Spins

Získejte bonus Platí T & C

Založeno
2021

Jurisdikce
Curacao

Hry
2000

Metody vkladu

3

200% + 100 Free Spins
or 31$ Free

Získejte bonus Platí T & C

Založeno
2007

Jurisdikce
Curacao

Hry
700

Metody vkladu